?איך הגענו לכאן

אפשר להגיד שהיו לי בסביבה את כל החומרים הנכונים. טיולים עם אבא, יונימוג, לא עוברים איזו ביצה, ריו צבאי בא לחלץ, החייאת אופנועים, המתת אופנועים, הפלחה של אפיקים, הגד"ש של מסילות, נסיעות ארוכות בטרקטור, חרישת שדות אינסופית, נסיעה בג'יפ, אין רישיון, קוצים בתחת, יש רישיון, לימודי מכונאות, אופנועים,  מוטוקרוס, רכיבה, תיקונים, התהפכויות, ניסיונות, גלדיאטור, שיפורים, עליות, ירידות, חילוצים לאחור, ואגוניר, שטח, ממשית, ניהול צי ג'יפים בנהיגה עצמית, טבע, נופים, אנשים, קורס מורי דרך, סיקס, סופה, תיירות, רגולרים, ה"ג'יפאים", הכנת מדריכים, מצפה רמון, החבר'ה, הענף, המועדון, חלומות שטח, טיולים, OVERLAND MASTER, הדרכות, מאז שאני מכיר את עצמי ועד היום חי, נושם, אוכל ושותה נהיגת שטח שטח שטח - אלי בן ארי.

ועכשיו לפי הסדר (פחות או יותר...)

1994 טוק טוק טוק, אני דופק על הדלת של יוניון מוטורס (יבואנית טויוטה לישראל) ומציע להם לפתוח עבורם את מועדון טיול השטח, שלשמחתי הפך עם השנים לגדול ביותר בישראל. שיתוף הפעולה מתהדק להדרכות על מערכות הרכב לציי רכב והדרכות על מערכות הרכב לרוכשים חדשים. טיולי המועדון ממשיכים וכולם נהנים.

עוברות הרבה שנים 😊

2012 אני פוגש את נטע (שוב) היא מצטרפת אליי לעבודה. עושה הרבה סדר. ממחשבת את כל מערך המכתבים למטיילים. ביחד אנחנו מגשימים עוד חלומות פרטיים ומשותפים. בסוף השנה אריאל מצטרפת למשפחה. מעמידה אתגרים נוספים לחיי הנדודים. לאט לאט מתמקמים מפתחים עוד הדרכות ועוד טיולים.

2013 מועדון השטח של טויוטה עובר לניהול מלא ועצמאי שלנו ומקבל את השם "חלומות שטח" מפסיקים עם הארוחות בטיולי יום אחד ונפתח האתר האינטרנט הראשון שלנו.

2014 משדרגים את הקייטרינג לארוחות ואירועים בשטח והוא מקבל את השם "חלומות שטח - אוכל משובח בטבע" בנפרד מ"חלומות שטח - הדרכות נהיגת שטח וטיולים" וממשיכים לעשות ארוחות משתה במרחב הפתוח לפרטיים וחברות בעיקר לתיירות נכנסת VIP  ללא קשר לטיולים.

2016 פותחים את תוכנית המנויים. עכשיו כל מי שהוא חלק ממשפחת חלומות שטח יכול לטייל גם במחיר מוזל יותר. OVERLAND MASTER הדרכת נהיגת השטח הפרטית המקיפה ביותר בארץ מגיחה לעולם תופסת תאוצה תוך זמן קצר ומגיעה לעשרות רבות של נהגי שטח שרוצים לנהוג טוב יותר ובטוח יותר.

2018 מחליטים להגדיל את סל שירותי הטיולים לחברי המועדון ומוציאים את הטיול הראשון לירדן.  סוף סוף אני הופך לסבא. רעות, הבת הגדולה שלי מנישואי הקודמים מביאה לעולם את אריאן. מסורת טיולי ירדן נמשכת.

2020  יוצאים למסע חוצה ישראל, לראשונה במתכונת 4 ימים (ולא שלושה כמו בדרך כלל) ואז בום!! העולם משתנה בבת אחת. קורונה! חיים מסגר לסגר. בזמן הסגר הראשון מפתחים את 4X4 Expert תוכנית היציאה לפלז'ר טיים. הדרכה דיגיטלית מלאה על מערכות הרכב של דגמי לנדקרוזר 120/150 ממשיכים לעבוד ולחשוב איך להמציא את עצמנו מחדש. קונים סהרה. מתחיל שיתוף הפעולה עם טויוטה ישראל בנסיעות התרשמות על לנדקרוזר לימטיד סהרה ללקוחות מתעניינים בדגם הזה דרך סוכנויות המשנה.

2021 מתחילה עם התרגשות מסוימת מהולה בעצב על המתרחש מסביב אבל גם הרבה תקווה לימים טובים שעוד נכונו לנו.  

תמונות של פעם 008.png